Випущений три роки тому смартфон Moto G4 Plus отримав стабільну версію Android 8.1 Oreo

178

У травні 2016 компанія Lenovo представила смартфон Moto G четвертого покоління. Ще в 2017 році було випущено оновлення до Android 8.0 Oreo для більшості смартфонів, крім Moto G4 Plus і Moto G4.

Розробники звернулися до користувачів цих пристроїв з проханням поставитися з розумінням до незапланованої затримки оновлення. І тільки на цьому тижні восьма версія операційної системи Android стала доступна на Moto G4 Plus.

Стабільна версія Android 8.1 Oreo була випущена тільки вчора, вона включає в себе нові іконки, повідомлення, звуки і оновлений користувальницький інтерфейс. Крім того, прошивка містить грудневу латку системи безпеки Android, яка виправляє критичні уразливості.

Популярні новини  Раскрыт прирост по части графики в смартфонах Samsung с чипом AMD

Розробники нагадують, що після установки Android 8.1 Oreo у вас не буде можливості повернутися до попередньої прошивки. Вчора оновлення почало поширюватися на території США, протягом декількох днів воно стане доступне у всіх регіонах світу.

Терміни виходу оновлення Android 8.1 Oreo для Moto G4 не уточнюються, проте джерела впевнені, що це відбудеться найближчим часом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я