Xiaomi розповіла про високий рівень радіації в своїх смартфонах

14839

Будь-які електронні пристрої мають якесь радіаційне випромінювання, що цілком природно, однак якщо воно присутнє у великих кількостях, то це може негативно позначатися на здоров’ї людей, які особливо чутливі до випромінювання. Найчастішим симптомом є біль в голові, що виникає після кількох годин спілкування по телефону в день. Експерти з дослідницької компанії Statista днями опублікували дослідження, яке пролило світло на те, що смартфони Xiaomi і OnePlus мають високий рівень випромінювання радіації.

На тлі цього багато фанатів даних виробників почали турбуватися, адже на ділі виходить, що користуватися гаджетами від даних брендів просто небезпечно. У зв’язку з цим, в справу вирішило втрутитися керівництво Xiaomi, яке розповіло від імені всієї компанії про високий рівень радіації в своїх смартфонах. Найсильніше таке випромінюють моделі Mi A1, Mi Max 3, Mi Mix 3 і Redmi Note 5, випущені на ринок за останні півтора року. Саме вони найбільше турбуються за своє здоров’я, що довелося почати робити після публікації дослідження.

Як стало відомо від компанії Xiaomi, яка прокоментувала подібну інформацію, усі її смартфони повністю безпечні для людей і будь-яких інших живих істот, оскільки вони повною мірою відповідають всім вимогам для продажу по всьому світу. Так, наприклад, кожен телефон бренду, випущений за останні роки, продається в таких регіонах світу, де існують спеціальні обмеження Ради Європейського Союзу. Згідно з ними, рівень випромінюваної радіації не повинен перевищувати 2,0 Вт на кілограм.

Для порівняння, у моделі Mi A1, яка була визнана самою радіоактивною серед всіх смартфонів на ринку, цей показник знаходиться на рівні 1,75 Вт на кілограм, запевняє компанія Xiaomi. Це означає, що кожен з її телефонів повною мірою безпечний для використання, так як рівень радіації в них знаходиться в допустимих межах. Для порівняння, в моделі Samsung Galaxy S9 рівень випромінювання знаходиться на позначці в 0,29 Вт на кілограм, а в LG G7 на рівні в 0,17 Вт на кілограм. Таким чином, всі існуючі зараз на ринку смартфони, які взяли участь у тестуванні Statista, в повній мірі безпечні для використання.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Для чого лякати людей термінами: радіація, радіоактивність, коли мова йде про рівень електромагнітного випромінювання, а це зовсім інші речі. За такий переклад можна отримати судовий позов від фірми

  2. Завжди читав з задоволенням Ваші статті, але цю не міг не оминути. Радіація ≠ електромагнітне випромінювання! А тому ефект різний: електиомагнітне випромінювання настільки мале, що можна забити. Але воно більше при використанні WiFi, а не розмові по телефону. Там частота хвиль більша! Але дана частота хвиль не доходить навіть до частоти хвиль видимого спектру! Бійтесь, Вас ще більше вбиває Радіація світла! Сховайтесь в бункер і сидіть там в повній темноті, тоді у Вас може не буде раку… Я б краще на Вашому місці відмвився, чи відмовляв оточуючих від використання УФ випромінювання для манікюру, наприклад. Чи зменшити час на прямих сонячних променях, типу як ото безкорисне загоряння на пляжі, яке потенційно може викликати рак шкіри, такий що й хіміотерапія не допоможе!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я