Xiaomi Mi 9 готується до виходу за межами Китаю ще до анонсу

319

Xiaomi Mi 8 виявився одним з найбільш доступних флагманських смартфонів минулого року, який хоч і вийшов за межами Китаю, але доступний у відносно невеликому переліку країн.

Джерела повідомляють про те, що Xiaomi Mi 9 планують випустити в декількох країнах світу, на що вказує факт сертифікації пристрою за межами Китаю. Управління розвитку засобів масової інформації у сфері інформаційних комунікацій Сінгапуру (Info-communications Media Development Authority) видало смартфону Xiaomi Mi 9 з модельним номером M1901F1G необхідний сертифікат для його надходження в продаж. Раніше смартфон був сертифікований китайським регулятором 3С під модельним номером M1902F1A/Т.

Той факт, що смартфон вже готується до виходу за межами Китаю ще до офіційного анонсу явно вказує на те, що компанія планує спочатку запропонувати пристрій жителям як можна більшої кількості країн.

Раніше на цьому тижні представник компанії Xiaomi із зв’язків з громадськістю Цзоу Лонцзунь(Zou Longjun) прямо натякнув, що Xiaomi Mi 9 замінить Xiaomi Mi Mix 3 на посаді кращого камерофона компанії.

Чутки вказують на те, що Xiaomi Mi 9 буде представлений на виставці Mobile World Congress 2019, яка пройде в кінці цього місяця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я