Ціна Meizu Zero, першого в світі смартфона без отворів, склала $2000

Як і передбачалося, сьогодні компанія Meizu дала старт своїй кампанії по собору коштів на смартфон Zero – першу в світі модель, позбавлену будь-яких отворів. Примітна і потенційно цікава для багатьох новинка, на жаль, лякає своєю ціною.

Отже, учасники програми колективного фінансування можуть отримати Meizu Zero Limited collector’s Edition за ціною $1300 (36000) — все буде задоволено 100 таких заявок. Недешево? Що ж, ця ціна вже враховує знижку в $700 від рекомендованої роздрібної ціни. Тобто якщо Zero і надійде широкий продаж, то його ціна повинна скласти $2000 (55500 грн.). Але це якщо в продаж він все-таки надійде. Бо відчуття, що при такій ціні йому не гарантований скільки-небудь серйозний обсяг продажів, що покриває витрати на масове виробництво.

Також на Indiegogo виставлений екземпляр під назвою Exclusive Pioneering Unit. Судячи з нього, Meizu хоче продати інженерний зразок смартфона, що демонструвався під час анонсу, за $3000 (83200 грн.). І це вже, між іншим, з урахуванням знижки $1000!

Всі смартфони будуть відвантажені покупцям в комплекті з бездротовою зарядкою. Exclusive Pioneering Unit буде відправлений покупцеві відразу після перерахування всієї суми, яку за нього просять, а Limited collector’s Edition будуть доставлені в квітні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я