Приблизний час читання: 3 хв

Apple припинила продажі iPhone 7 з об’ємом пам’яті 256 ГБ

0

Компанія Apple прибрала з продажу iPhone 7 і iPhone 7 Plus з 256 ГБ внутрішньої пам’яті.

Apple припинила продажі iPhone 7 з об'ємом пам'яті 256 ГБ

Тепер такий обсяг сховища доступний тільки для більш нових телефонів виробника. В онлайн-магазині Apple смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus можна придбати тільки з 32 ГБ або 128 ГБ пам’яті.

Імовірно, компанія була змушена піти на цей крок для стимулювання продажів iPhone 8 і 8 Plus, які продаються зі змінним успіхом. Кожен з них можна придбати з накопичувачем 256 ГБ. iPhone X також буде продаватися з таким обсягом сховища, але трохи пізніше, передзамовлення на нього відкривається 27 жовтня.

Деякі аналітики припускають, що низький попит на iPhone 8 і 8 Plus безпосередньо пов’язаний з ювілейним смартфоном компанії. Багато клієнтів вважають більш доцільним прийти в магазин і потримати в руках iPhone X перед остаточним вибором між новинками.

Читайте також  Офіційно: з 2021 року смартфони Huawei відмовляться від Android

Apple припинила продажі iPhone 7 з об'ємом пам'яті 256 ГБ

Примітно, що користувачі Google стали частіше цікавитися iPhone 7, ніж iPhone 8. Це трохи дивно, враховуючи що модель 2016 року практично в усім програє «старшому братові». Судячи з усього, клієнти не бачать тієї різниці у функціональності, за яку потрібно переплатити в разі покупки мінімальної комплектації iPhone 8.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут