Виробництво смартфонів Pixel приносить Google непоганий прибуток

2

Компанія Google вже кілька років активно займається напрямком пристроїв, включаючи смартфони. Однак даних про продажі апаратних рішень Google цього сегмента практично ніде немає.

Читайте також  Xiaomi повернула корисну функцію в прошивку MIUI

І ось джерело, посилаючись на Аналітика RBC Insight, стверджує, що апаратний підрозділ Google «досяг критичного успіху і набирає обертів». У таблиці нижче можна побачити, скільки саме заробляє компанія на тому чи іншому напрямку.

Як можна бачити, за підсумками поточного року виручка від продажів смартфонів Pixel досягне майже 3,5 млрд доларів, а валовий прибуток — 1,78 млрд. Сумарно ж виручка від продажу споживчих пристроїв складе 8,8 млрд, а валовий прибуток — 2,98 млрд доларів.

Також можна відзначити, що напрямок Home включають розумні колонки, медіаадаптери та інші пристрої, не входять до лінійки Pixel або Nest, вже в наступному році по виручці стане лідером.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. “…Також можна відзначити, що напрямок Home, включають розумні колонки, МЕДИААДАПТЕРы та інші пристрої…” Якось думав, знайшов хороший український сайт про айті) А тут не тільки російський переклад присутній, та ще й українські статті висмоктуються з них, ріже очі рівень машинного перекладу, недбалості та неповаги до відвідувачів. Комплекси малоросів…

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут