Categories: Смартфони

Pixel 3 проти OnePlus 6T: який флагман знімає краще?

Share
Час читання: 3 хв.

Листопад виявився місяцем випробувань для OnePlus 6T . Спочатку камеру флагмана китайської компанії порівняли з Huawei Mate 20 Pro. Тест був нелегким, оскільки останній смартфон могутніше щодо створення фотографій. При цьому 6т виявився дуже крутим і видав непогані результати. Трохи пізніше пристрій кинули в бій з Pixel 3 XL, який теж виявився не дуже рівним. Тепер флагман OnePlus порівнюють з молодшим представником лінійки смартфонів Google. Результати випробування – всередині.

Варто зазначити, що порівняння OnePlus 6T і Pixel 3 XL було цікавим. Справа в тому, що умільці портували режим нічної зйомки Night Sight зі смартфона Google на 6т, так що програмна складова пристроїв була приблизно на одному рівні. Однак міць напрацювань інженерів Google дала про себе знати – в більшості ситуацій XL-версія Pixel видавала кращий результат.

Тепер черга показати свій потенціал дійшла до звичайного Pixel 3. У нього 12,2-мегапіксельна камера з діафрагмою f / 1.8 і оптичною стабілізацією зображення. У OnePlus 6T подвійний об’єктив на 16 і 20 мегапікселів.

Обидва смартфони записують відео в 4К. При цьому OnePlus 6T вміє писати 4К-ролики на 60 кадрах в секунду і 1080р – на 120. Випробування провели журналісти Phandroid .

Пристрої випробували в різних умовах: є приклади зйомки портретів, пейзажів, нічного міста, макро і інших типів. Для зручності кадри поставили поруч і склеїли. Знімки зліва належать Pixel 3, тоді як справа розташувалися фотографії OnePlus 6T.

Більшість знімків відрізняється балансом білого. До того ж позначається наявність подвійного селф-камери на Pixel 3, яка дозволяє робити ширококутні знімки. Портрети з її допомогою виглядають відмінно.

Завантажити оригінали фотографій для детального порівняння можна за посиланням . Всього в архіві 159 знімків, так що перед завантаженням краще підключитися до бездротової мережі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024