Sony Xperia XZ4 отримає дисплей зі співвідношенням сторін 21:9

1
867

Як буде виглядати смартфон Sony Xperia XZ4, ми вже знаємо. Тепер же в Мережі з’явилися дані про параметри майбутнього флагмана японської компанії.

Джерело стверджує, що смартфон отримає дисплей діагоналлю 6,55 дюйма, вироблений компанією LG, що узгоджується із ранніми даними. Однак цікаво те, що співвідношення сторін, якщо вірити новій інформації, складе 21:9!

Це буде не перший смартфон в історії з таким дисплеєм. Можна згадати Acer Iconia Smart і LG New Chocolate BL40, але це були поодинокі апарати. Зараз же смартфону з таким співвідношенням сторін дисплею на ринку немає.

В основі Xperia XZ4 буде лежати SoC Snapdragon 855. Також новинка отримає 6 ГБ ОЗУ і 64 або 256 ГБ флеш-пам’яті. Ємність акумулятора буде немаленькою – 3900 мА*год, так що можна розраховувати на непогану автономність.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Являюсь в деякій мірі навіть “ярим” прихильником Соньки. Згадую випадки коли (для прикладу) навколо в світі виходили нові й нові флагмани, а компанія мовчала. Від чого скептики починали язвити, мол Сони вже не та компанія… А мене не залишав оптимізм. Сонька зараз однозначно щось там розробляє. І скоро видасть шедевр!
    Мене звісно цікавить ZX4! А якби слідом випустили ще з таким суфіксом як “Premium”… Маю таке бажання, так як сам являюсь власником вже досить “дорослої” (старенькою називати ще наче зарано ) ZX Premium. І можу сміло сказати, що на момент написання в Play Market просто немає програми, щоб змогла “посадити” смартфон. Моя Xperia ZX Premium з легкістю “пережовує” та “випльовує” абсолютно любу програму. Потужностей хватає з головою!
    Судячи з представленого фото ZX4 являє собою продовження ZX3 яка, в свою чергу, чомусь сильно нагадує контури HTC… На мою думку ZX4 Xperia обов’язково повинна дуже приємно здивувати. Навіть – вразити! Хоча, звісно спочатку вразить ціна… Та знайдуться бажаючі як я, щоб все ж таки придбати. Думаю, це буде дійсно такий агрегат, що залишить конкурентів далеко позаду.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут