Samsung Display розпочала масове виробництво Infinity-O дисплеїв для нового флагману

0

Видання ETNews повідомляє про те, що компанія Samsung Display оновила свої виробничі лінії, щоб почати виробництво дисплеїв Samsung Infinity-O. Анонс Samsung Galaxy S10 очікується на MWC 2019.

Читайте також  Samsung Galaxy S11 і Galaxy Fold 2 вийдуть раніше, ніж очікувалося

Дані дисплеї будуть вироблятися з використанням технології Hole In Active Area (HIAA), про яку вперше стало відомо минулого тижня. Нагадаємо, мова йде про те, що в активній області дисплея буде зроблено отвір під фронтальну камеру.

Дані екрани виробництва Samsung Display будуть призначені для флагманського смартфона Samsung Galaxy S10, виріз на екрані якого складе не більше 5 мм, якщо вірити джерелам. Раніше стало відомо, що схожий екран з отвором діаметром 6,7 мм проводиться силами китайської компанії BOE, яка постачає дисплеї AMOLED для флагманського камерофона Huawei Mate 20 Pro.

Джерела підтверджують, що Samsung Display вже почала масове виробництво дисплеїв Samsung Infinity-O по технології Hole In Active Area для флагманських смартфонів лінійки південнокорейської компанії. Анонс Samsung Galaxy S10 очікується на MWC 2019.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут