Google: нові пристрої на Android 9 Pie зможуть оновлюватися швидше завдяки Project Treble

0
60

За словами розробників Google, всі пристрої, які поставляються одразу з Android 9 Pie на борту (і вище) будуть повністю сумісні з технологією Project Treble. Це повинно допомогти прискорити процес оновлення пристроїв.

Ініціативу Project Treble представили разом з Android 8 Oreo. Її суть полягає в тому, щоб відокремити основу операційної системи від низького рівня, пов’язаного з апаратним забезпеченням конкретного пристрою. В результаті виробник може оновити тільки фреймворк Android, не чекаючи нової версії драйвера чіпсета (одна з частих причин затримок).

Читайте також  Флагманські камерофони Huawei P30, P30 Pro і P30 Lite названі на честь модних журналів

Завдяки Treble до кінця 2018 року Android 9 Pie обійде за темпами поширення попередню версію ОС. Втім, це буде не так вже й складно – в січневій статистиці Google частка Android Oreo становила всього 0.7%.

Варто зазначити, що в компанії говорять тільки про сумісність з Project Treble, але не про гарантовану підтримку технології на всіх смартфонах під управлінням Android 9 Pie. Про апарати, які тільки оновлюються на свіжу версію системи, теж ні слова. Мабуть, все залежить від виробника.

Читайте також  Samsung Galaxy S10 отримав неймовірну особливість, яка потрібна всім

Project Treble також дозволить завантажувати на пристрій Generic System Image (GSI) — це образ «чистого» Android, який дозволяє тестувати програми в нових версіях ОС до їх повномасштабного запуску. І ніяких емуляторів.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут