Google: нові пристрої на Android 9 Pie зможуть оновлюватися швидше завдяки Project Treble

0
67

За словами розробників Google, всі пристрої, які поставляються одразу з Android 9 Pie на борту (і вище) будуть повністю сумісні з технологією Project Treble. Це повинно допомогти прискорити процес оновлення пристроїв.

Ініціативу Project Treble представили разом з Android 8 Oreo. Її суть полягає в тому, щоб відокремити основу операційної системи від низького рівня, пов’язаного з апаратним забезпеченням конкретного пристрою. В результаті виробник може оновити тільки фреймворк Android, не чекаючи нової версії драйвера чіпсета (одна з частих причин затримок).

Завдяки Treble до кінця 2018 року Android 9 Pie обійде за темпами поширення попередню версію ОС. Втім, це буде не так вже й складно – в січневій статистиці Google частка Android Oreo становила всього 0.7%.

Варто зазначити, що в компанії говорять тільки про сумісність з Project Treble, але не про гарантовану підтримку технології на всіх смартфонах під управлінням Android 9 Pie. Про апарати, які тільки оновлюються на свіжу версію системи, теж ні слова. Мабуть, все залежить від виробника.

Project Treble також дозволить завантажувати на пристрій Generic System Image (GSI) — це образ «чистого» Android, який дозволяє тестувати програми в нових версіях ОС до їх повномасштабного запуску. І ніяких емуляторів.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут