Першу партію смартфонів Lenovo Z5 Pro розкупили за одну секунду

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Lenovo Z5 Pro – дуже примітна модель. На даний момент це найдоступніший смартфон-слайдер: нехай він і поступається за характеристиками топовим моделям Mi Mix 3 і Honor Magic 2, але по співвідношенню ціни і можливостей, ймовірно, навіть випереджає їх. Тож не дивно, що першу партію Z5 Pro розкупили моментально.

Сьогодні ця модель надійшла в продаж, і сьогодні ж Lenovo відзвітувала, що продажі припинилися через секунду після початку. Обсяг партії не називається. Швидше за все, він був набагато менше обсягу попередніх заявок, а їх було подано більше 500 000.

Цим легко пояснити блискавичні продажі пристрою. Але так як попит навряд чи вдалося задовольнити повністю, велика ймовірність, що і решта партій Z5 Pro будуть розходитися так само швидко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОixbt.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.