Бюджетний iPhone XR проти Galaxy Note 9: хто швидший?

0
427

Samsung Galaxy Note 9 був представлений в серпні цього року і на даний момент є мало не найкращим Android-апаратом на ринку. Цього разу ми зіткнемося його з ще однією новинкою – iPhone XR. Смартфон є бюджетним варіантом. Звичайно, в порівнянні з Android-флагманами китайців ні про яку бюджетности мови немає, проте у випадку з Note 9 таке порівняння актуально.

Samsung Galaxy Note 9 оцінений в 1249 доларів, тоді як iPhone XR можна купити за 749 доларів, що майже в два рази менше вартості Note 9. Чи зможе флагман Samsung витримати таке порівняння?

У флагмана Samsung в подібному тесті є всі шанси перемогти, смартфон хоч і оснащений процесором Snapdragon 845, однак він має швидку пам’ять і 8 Гб оперативної пам’яті, що повинно допомогти в битві з XR у якого всього 3 ГБ оперативної пам’яті, дивимося:

Шкода, але Note 9 все-таки не зміг витримати битву з бюджетним смартфоном від Apple. Перше коло запуску додатків Note 9 провалив. Смартфон запустив всі програми за 2 хвилини і 5 секунд. iPhone XR тіж додатки вдалося запустити за 1 хвилину і 51 секунду.

Друге коло показало перевагу 8 ГБ оперативної пам’яті. Note 9 не вивантажив жодної програми, і повторно запустив їх за 33 секунди. iPhone XR останні кілька додатків ганебно вивантажив з пам’яті, пройшовши друге коло за 46,33 секунди. Note 9 забракло лише часткою секунди, щоб вирватися в лідери, але все-таки більш сучасний процесор Apple A12 Bionic дає про себе знати, інакше XR просто б не зміг змагатися з флагманом Samsung.

По правді кажучи, порівняння не зовсім об’єктивне, потрібно чекати виходу Galaxy S10 на процесорі Snapdragon 855.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут