Анонс OnePlus 6T – доступний флагман з вбудованим в екран сканером відбитків пальців

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Представлений лічені години назад телефон OnePlus 6T складе реальну конкуренцію Apple iPhone XS Max, Xiaomi Mi Mix 3, Samsung Galaxy Note 9, Oppo Find X і багатьом іншим мобільних пристрої топового рівня. Апарат оснащений 6,41-дюймовим Optic AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2340 на 1080 пікселів (FHD +), восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц, графікою Adreno 630, 6/8 ГБ оперативної і 128/256 ГБ постійної пам’яті , а також акумулятором ємністю 3700 мАг.

Виробник заявляє модулі Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, NFC і 4G VoLTE, підтримку швидкої зарядки 20 Вт, вбудований в дисплей сканер відбитків пальців Screen Unlock, програмний сканер особи Face Unlock, подвійну основну (16 Мп + 20 Мп) і 20 Мп фронтальну камери, роз’єм USB Type-C, а також слот для установки двох SIM-карт формату nano. Габарити корпусу мобільного пристрою становлять 157,5 х 74,9 х 8,2 мм, тоді як важить він 180 грамів.

Прямо з коробки на OnePlus 6T встановлена ​​фірмова прошивка Oxygen OS, заснована на Android 9.0 Pie. Придбати цей апарат покупці зможуть з 1 листопада 2018 року в двох кольорах – глянсовому чорному (Mirror Black) і матовому чорному (Midnight Black). Базова версія з 6 ГБ ОП і 128 ГБ ВП обійдеться в $ 549, тоді як за модель з 8/128 ГБ просять $ 579. Флагманська конфігурація з 8 ГБ оперативної і 256 ГБ вбудованої пам’яті обійдеться в $ 629.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Коли смартфон OnePlus 6T надійде в продаж на території України і за якою ціною – невідомо. У майбутньому, швидше за все, в продаж також запустять червоне забарвлення, а статися це має до кінця нинішнього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.