Головний конкурент Mi Mix 3: Lenovo Z5 Pro отримає більш досконалу технологію слайда

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як багато хто вже знає, в четвер 1 листопада в Пекіні компанія Lenovo планує представити смартфон Z5 Pro, виконаний у форм-факторі слайдера, в зв’язку з чим не можна не провести паралель з останніми флагманом компанії Xiaomi – Mi Mix 3 . Однак сьогодні віце-президент компанії Lenovo Чан Вей сказав наступне: «При розкладанні слайдера з використанням магнітів немає ніяких преміальних відчуттів, а ми пропонуємо шестиступінчасту систему з подвійною спіраллю », яка набагато краща за ту, яка використовується в смартфоні Xiaomi Mi Mix 3».

Рекламний плакат, який в цей час перебував поруч, демонструє унікальний механізм слайда Lenovo Z5 Pro, який, як заявляється, використовує «двогвинтового потужність» і «Шестипозиційну технологію навігації». Що б це не означало, у нас є певні сумніви з приводу складності розбирання і ремонтопридатності такого апарату. Закриваючи тему, Lenovo також акцентує увагу на тому, що модель Z5 Pro буде оснащена найдорожчою в світі технологією зчитування відбитків пальців, тому ми можемо навіть не сумніватися в тому, що вона буде працювати дуже добре.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОandro-news.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.