Pocophone F1 перевірили на захист від води і ефективність охолодження

Час читання: < 1 хв.

Після випробування Pocophone F1 на міцність відеоблогер Зак Нільсон взявся вивчати, як влаштований смартфон всередині. За запевненням виробника, в апараті використовується рідинна система охолодження, що запобігає перегріву процесора Snapdragon 845 під час навантаження. Крім того, нещодавно з’ясувалося , що в смартфоні є захист від бризок.

Реклама

Так як в Pocophone F1 немає повноцінного захисту від води, розбирається смартфон легко: достатньо відкрутити два болта на нижньому торці і потім від’єднати екран. Під основний платою з процесором є термопаста і мідна трубка, яка йде під акумулятор. Після розрізу трубки Зак Нільсон підтвердив наявність в ній рідини, необхідної для відводу тепла, що зазвичай зустрічається в більш дорогих флагмани.

Зараз читають  iPhone на iOS 18 отримають приріст продуктивності на 25%

На лотку для SIM-карт і роз’ємі USB Type-C немає ніяких гумових прокладок, а значить мочити смартфон не рекомендується. Сам виробник стверджує, що апарат має спеціальне нанопокриття від компанії P2i, що захищає його від бризок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОyoutube.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.