Categories: Смартфони

Samsung Galaxy S10 позбувся найголовнішої інновації

Share
Час читання: 2 хв.

Уже в першій половині 2019 року публіці представлять флагманський в усіх відношеннях смартфон Samsung Galaxy S10, а отримає він саме передове технічне оснащення за частиною обчислювальної потужності. Майбутню новинку в самій топової і просунутої версії приписують потрійну основну камеру, повноцінний сканер особи Face ID, а також одну з головних інновацій, яка вдає із себе вбудований в дисплей дактилоскопічний модуль.

Смартфон Samsung Galaxy S10, як вдалося з’ясувати сьогодні, може втратити інтегрованого в екран сканера відбитків пальців, а все через те, що інженерам компанії не вдається його повноцінно реалізувати в новому флагмані бренду. Саме тому всі останні прототипи мобільного пристрою мають дактилоскопічний модуль, який знаходиться на задній кришці, прямо як в моделях S8 і S9, випущених за останні два роки.

Якщо інформація підтвердиться, то вийде так, що Samsung Galaxy S10 позбувся найголовнішої інновації, а саме – сканера в екрані. За наявними даними, інженери корпорації тестували спеціальне технічне рішення від Qualcomm, що працює на основі ультразвуку. Воно повинно забезпечити зчитування інформації з пальця навіть в тих випадках, коли він є вологим або забрудненим чим-небудь. Судячи з усього, підтримка такої особливості так назавжди і залишиться в мріях мільйонів людей.

Не можна не помітити, що на ринку вже є більше десяти моделей телефонів, в яких є сканер відбитків пальців в дисплеї, нехай і не ультразвукової. Якщо Samsung не зможе вбудувати таку особливість в Galaxy S10, тобто свій новий флагман на цілих 12 місяців, то це буде означати для неї справжнісіньку ганьбу, адже китайські бренди зуміли зробити це ще на початку 2018 року, тобто досить давно. Вся правда на цей рахунок повинна з’явитися вже в найближчі кілька місяців.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024