Categories: Смартфони

Samsung Galaxy S10 позбувся найголовнішої інновації

Share
Час читання: 2 хв.

Уже в першій половині 2019 року публіці представлять флагманський в усіх відношеннях смартфон Samsung Galaxy S10, а отримає він саме передове технічне оснащення за частиною обчислювальної потужності. Майбутню новинку в самій топової і просунутої версії приписують потрійну основну камеру, повноцінний сканер особи Face ID, а також одну з головних інновацій, яка вдає із себе вбудований в дисплей дактилоскопічний модуль.

Смартфон Samsung Galaxy S10, як вдалося з’ясувати сьогодні, може втратити інтегрованого в екран сканера відбитків пальців, а все через те, що інженерам компанії не вдається його повноцінно реалізувати в новому флагмані бренду. Саме тому всі останні прототипи мобільного пристрою мають дактилоскопічний модуль, який знаходиться на задній кришці, прямо як в моделях S8 і S9, випущених за останні два роки.

Якщо інформація підтвердиться, то вийде так, що Samsung Galaxy S10 позбувся найголовнішої інновації, а саме – сканера в екрані. За наявними даними, інженери корпорації тестували спеціальне технічне рішення від Qualcomm, що працює на основі ультразвуку. Воно повинно забезпечити зчитування інформації з пальця навіть в тих випадках, коли він є вологим або забрудненим чим-небудь. Судячи з усього, підтримка такої особливості так назавжди і залишиться в мріях мільйонів людей.

Не можна не помітити, що на ринку вже є більше десяти моделей телефонів, в яких є сканер відбитків пальців в дисплеї, нехай і не ультразвукової. Якщо Samsung не зможе вбудувати таку особливість в Galaxy S10, тобто свій новий флагман на цілих 12 місяців, то це буде означати для неї справжнісіньку ганьбу, адже китайські бренди зуміли зробити це ще на початку 2018 року, тобто досить давно. Вся правда на цей рахунок повинна з’явитися вже в найближчі кілька місяців.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024