Categories: Смартфони

Xiaomi поліпшила камеру в смартфонах за допомогою нової прошивки MIUI

Share
Час читання: 2 хв.

Китайська корпорація Xiaomi це відмінний приклад для всього світу, а особливо для таких компаній, як Huawei, Meizu, Samsung і LG. Пов’язано це з тим, що даний виробник електроніки приділяє програмного забезпечення для своїх телефонів вкрай багато уваги, роблячи його все краще з кожним днем. 29 серпня 2018 року, компанія Xiaomi поліпшила камеру в своїх смартфонах, випустивши нову свіжу збірку MIUI, засновану на актуальній версії Android.

Лічені години назад телефон Xiaomi Redmi Note 5 був оновлений до нової прошивки MIUI 9, в основі якої лежить операційна система Android 8.1 Oreo. Апдейт займає цілий 1 ГБ, тобто вкрай багато. Саме тому при його установці варто підключитися до швидкісної мережі Wi-Fi, щоб не витратити весь інтернет-трафік від стільникового оператора. Нове ПЗ містить у собі всі ті функції і можливості, які були в ньому раніше, а також ряд нових.

Як говориться в блозі розробників MIUI, в новій прошивці була значно покращена робота камери, завдяки чому вона запускається швидше, робить більш кращі знімки в умовах нестачі світла, а також ефективніше справляється із записом відео. Крім того, нове програмне забезпечення для телефону Redmi 5 Plus містить в собі функцію Face Unlock. Вона представляє із себе програмний сканер особи, який працює на основі спеціальних алгоритмів.

Телефон Xiaomi Redmi 5 Plus (Redmi Note 5) був оновлений до Android 8.1 Oreo тільки сьогодні, хоча в продаж він надійшов цілих вісім місяців тому, працюючи прямо «з коробки» і до сьогоднішнього дня на базі прошивки MIUI, заснованої на Android 7.1.2 Nougat. Також розробники запевняють, що вони зуміли домогтися підвищення продуктивності всієї системи, тобто телефон повинен почати працювати швидше на 10 – 20%. Саме тому нове ПЗ рекомендовано до установки всім власникам мобільного пристрою.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024