Компанія Google є лідером на ринку програмного забезпечення. Її програмами та операційними системами користуються мільярди людей по всьому світу. 29 серпня 2018 року, американська корпорація зробила вкрай несподіваний вчинок, представивши нову ОС, і вона змінить світ, запевняють її розробники. Йдеться про абсолютно нову операційну систему Wear OS для смарт-годинників, яка стане доступна для використання всім бажаючим вже в вересні.
В рамках свого офіційного блогу Google представила публіці нову операційну систему для наручних пристроїв, яка називається Wear OS. Вона відрізняється від більш ранніх версій тим, що містить абсолютно інший інтерфейс, який виглядає і відчувається на годиннику з круглими екранами набагато краще. Так, наприклад, всі користувачі отримають спрощений доступ до повідомлень, тому як зробити це можна за допомогою всього одного пальця, зробивши жест вгору.
За допомогою «розумних» відповідей у власників смарт-годинників на Wear OS з’явиться можливість швидко відповідати на повідомлення зі стрічки. Крім того, заявляється поліпшена робота персонального помічника Google Assistant, який зможе виконувати раніше недоступні функції, а саме – бронювати номер у готелі, показувати погоду в тому місці, де приземлиться літак, відображати список ресторанів поруч з готелем, а також виконувати сотні інших дій і завдань.
Зробивши свайп вліво користувач отримує доступ до системи відстеження фізичної активності під назвою Google Fit, яка дозволяє проаналізувати досягнення поставлених заздалегідь спортивних цілей, або ж просто дізнатися про частоту серцевого ритму або рівня стресу. Вікно установок швидкого доступу тепер виглядає інакше, завдяки чому користуватися будь-якими смарт-годинниками на базі нової ОС буде значно зручніше. З’явилася кнопка Google Pay і «Знайти мій смартфон», перша з яких активує функція оплати за допомогою платіжної системи.
Власники смарт-годинників на Wear OS отримають нову операційну систему вже у вересні нинішнього року, однак процес буде йти поступово, тому деяким почекати її релізу доведеться до кінця року, або довше. Також компанія Google зауважує, що в деяких країнах світу через низку причин деякі функціональні можливості можуть бути недоступні. Зазвичай це пов’язано з якимись законодавчими особливостями, на кшталт заборони на віртуальні eSIM-карти в Росії.
Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…
Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…
Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…
Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…
У сучасному світі кіберзагроз мати антивірус — це вже не розкіш, а необхідність для кожного…
Samsung Galaxy S25 Slim буде найтоншим смартфоном у серії Galaxy S25. Раніше ця інформація вже…