Популярний смартфон Samsung 2017 року розпочав оновлюватися до Android 8

Час читання: < 1 хв.

Samsung Electronics випустила Android 8.1 Oreo для бюджетного Galaxy J5 2017 модельного року, в цьому переконалися журналісти SamMobile.

Реклама

Поширення апдейта з номером збірки J530FXXU2BRH5 почалося з Європи, в деяких регіонах якої він вже доступний для завантаження по повітрю.

Оскільки Samsung, як правило, поширює оновлення для своїх смартфонів поступово. Таким чином виробник намагається вберегти себе від необхідності масового виправлення помилок у разі їх виявлення.

Проблеми з оновленням

Як стало відомо в цьому році, Samsung Electronics була змушена відкликати Android Oreo для Galaxy S7 через проблеми з працездатністю ОС. За словами деяких користувачів, після поновлення їх смартфони починали мимовільно перезавантажуватися, не дозволяючи використовувати їх.

Зараз читають  Samsung зіткнулася з великими проблемами у 3-нм техпроцесі

Android 8.1 – що нового

В Android 8.1 Oreo з’явилася нативна підтримка нейронних мереж, індикатор батареї підключених по Bluetooth пристроїв, а також удосконалена система автозаповнення. Крім того, були виправлені помилки в роботі системи повідомлень, що викликають зациклення сигналів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОportaltele.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.