Categories: Смартфони

Xiaomi зробила важливе визнання

Share
Час читання: < 1 хв.

У мережі з’явилася інформація, що китайський виробник фальсифікує показники в бенчмарку AnTuTu.

Суть проблеми полягає в тому, що в AnTuTu Redmi 6, який протестував один з користувачів, на процесорі Helio P22 автоматично видає всю потужність, пише Телеграф .

Всі 8 ядер Helio P22 під час запуску програми AnTuTu починають працювати на повну потужність, навіть коли не запущено сам бенчмарк. При цьому дивно, що 4 ядра працюють з частотою 1,5 ГГц, а не 2 ГГц як заявлено в специфікаціях процесора. Крім того, експерт перевірив результати тестування на офіційному сайті AnTuTu.

Температура чіпсета при відкритті AnTuTu в першу секунду буває нормальною, але через дуже короткий час вона піднімається вище 60 градусів. Пов’язано це з тим, що процесор не моментально підвищує частоту ядер, цей процес відбувається хоч і автоматично, але не настільки швидко, щоб його не можна було розгледіти за частки секунди.

Однак, коли користувач запустив аналогічну версію бенчмарка на смартфоні ZUK Z2, нічого подібного не помітив. Також можна припустити, що це особливість процесора, який досить слабкий і може використовувати всі ресурси для запуску програми, але запустивши один з додатків і потім відкривши AnTuTu для аналізу частот, нічого такого користувач не помітив, частоти на часовому інтервалі, коли було запущено додаток, були низькими.

Таким чином, Xiaomi і не приховує, що спеціально активує режим підвищеної продуктивності в AnTuTu. Це, в свою чергу, результат нечесних балів, адже при реальній експлуатації процесор не працює на 100% постійно, і в тому, наскільки добре процесор здатний регулювати частоти в різних ситуаціях, проявляється оптимізація софта і наявність або відсутність пригальмовування в системі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Xiaomiукр
  • Останні записи

    Google тестує новий жест для смартфонів

    Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…

    12.11.2024

    Google покращить функції зйомки в Android-додатках

    Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…

    12.11.2024

    Чому розвиток ШІ-технологій сповільнюється: основні причини

    Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…

    12.11.2024

    Що нового з’явилося в iOS 18.2 beta 3: огляд оновлень і функцій

    Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…

    12.11.2024

    Apple запатентувала інноваційні ремінці для годинників з додатковими функціями

    Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…

    12.11.2024

    Apple планує випустити смарт-камеру для дому

    Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…

    12.11.2024