Заряжай правильно: Експерти розкрили найпоширеніші міфи про зарядку смартфонів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Заряджаючи мобільні пристрої правильно, можна істотно збільшити термін їх експлуатації.

Експерти дали ряд порад, щоб збільшити тривалість автономної роботи гаджетів. Вони розкрили найпоширеніші міфи про зарядку смартфонів і рекомендують уникати помилок, щоб поліпшити працездатність апаратів. Перше невірне припущення говорить про перегрів акумулятора, якщо залишити телефон заряджатися на ніч. Сучасні пристрої самостійно регулюють температуру, тому побоюватися цієї проблеми не варто. Не можна класти смартфон під подушку і тоді з батареєю нічого поганого не станеться.

Другий міф свідчить про необхідність повністю розряджати гаджет. Нові літій-іонні батареї можуть підключатися до мережі навіть при не до кінця витраченоій енергії. При кожній перезарядці обсяг акумулятора дійсно зменшується, але дуже незначно. За кілька років зниження ємності складає приблизно 20%. За такий термін користувачі придбають новий смартфон і не помічають погіршень.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Третя омана стосується необхідності підживлювати енергією смартфон виключно за допомогою оригінального зарядного пристрою. Ця думка є помилковою, оскільки при використанні зарядки іншого виробника можна тільки продовжити процедуру, але це не позначиться на якості роботи батареї. З побоюванням слід відноситься тільки до продукції сумнівного походження.

Всупереч існуючій думці, користуватися гаджетом під час зарядки можна. Він не вибухне, чи не вдарить струмом, не принесе шкоди здоров’ю людини. Однак термін експлуатації пристрою знизиться. Примусове завершення і закриття процесів не заощадить енергію, тому не варто цього робити. І, наостанок, експерти радять не переживати з приводу працюючих Bluetooth, Wi-Fi і геолокації. Якщо батарея тримає заряд добу, то ці служби витратять енергії приблизно на півгодини функціонування гаджета.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.