Смартфони «підслуховують» своїх господарів, реагуючи на певні слова-тригери. Таку теорію висунув експерт з кібербезпеки Пітер Хенвей.
Більшість додатків запитують доступ до мікрофона мобільного пристрою. Функція запису і обробки звукової інформації активується після фраз на зразок «Окей, Google». На думку Хенвея, подібні механізми можуть працювати і в інших додатках і включатися без відома користувача, передає mir24.tv.
Експерт припустив, що Facebook або Instagram можуть використовувати тисячі подібних тригерів, які запускають аналіз мови власника смартфона.
Журналіст видання Vice провів власний експеримент, намагаючись підібрати фрази-тригери. Зокрема, він згадував про навчання і про покупку дешевих сорочок. Незабаром він помітив, що в його стрічці новин дійсно стала з’являтися інформація про різні навчальні заклади і недорогий одяг.
Хенвей зазначив, що компанії навряд чи продають дані рекламодавцям, а аналізують їх самостійно і застосовують для таргетування рекламних оголошень.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…