Смартфони «підслуховують» своїх господарів, реагуючи на певні слова-тригери. Таку теорію висунув експерт з кібербезпеки Пітер Хенвей.
Більшість додатків запитують доступ до мікрофона мобільного пристрою. Функція запису і обробки звукової інформації активується після фраз на зразок «Окей, Google». На думку Хенвея, подібні механізми можуть працювати і в інших додатках і включатися без відома користувача, передає mir24.tv.
Експерт припустив, що Facebook або Instagram можуть використовувати тисячі подібних тригерів, які запускають аналіз мови власника смартфона.
Журналіст видання Vice провів власний експеримент, намагаючись підібрати фрази-тригери. Зокрема, він згадував про навчання і про покупку дешевих сорочок. Незабаром він помітив, що в його стрічці новин дійсно стала з’являтися інформація про різні навчальні заклади і недорогий одяг.
Хенвей зазначив, що компанії навряд чи продають дані рекламодавцям, а аналізують їх самостійно і застосовують для таргетування рекламних оголошень.
Компанія OnePlus випустила серію офіційних тизерів, присвячених серії смартфонів Ace 5. Судячи з промоматеріалів, новинку…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple "перебуває на…
GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…
З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…
У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…
Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…