Categories: Смартфони

Названо найнепотрібніші функції сучасних флагманів

Share
Час читання: < 1 хв.

Деякі функції сучасних смартфонів, які виробники видають за інноваційні, на ділі є досить спірними, вважають експерти «Газети.ру». Ознайомився з доповіддю колег і призводить скорочений список нововведень, ігнорування яких допоможе заощадити при покупці нового апарату.

Процесори

Поряд з неймовірною навіть за мірками десктопних рішень трьох-чотирирічної давності продуктивності, флагманські процесори, складові апаратну основу переважної більшості смартфонів з топового цінового сегмента, пропонують користувачам нативную підтримку штучного інтелекту.

На жаль, на даний момент процесорний ШІ просто нездатний реалізувати весь свій потенціал, як правило, займаючись лише згладжуванням фотографій і активацією режиму енергозбереження. Настільки обмежена функціональність слабо співвідноситься з ціною, яку виробники призначають за смартфони з «розумними» чіпами.

У сучасному світі практично відсутні сценарії використання, які можуть виправдати існування дисплеїв з показником ppi понад 700. Єдине, для чого годиться така висока роздільна здатність, – мобільний шолом віртуальної реальності, ступінь поширення яких, втім, як і раніше залишає бажати кращого.

Dolby Atmos

Незважаючи на технічну просунутість і очевидну привабливість даного формату відтворення звуку, про підтримку якого не без гордості розповідають виробники смартфонів, він не буде працювати без додаткових аксесуарів. Купуючи смартфон з підтримкою Dolby Atmos, пам’ятайте, що для його активації необхідно підключення смартфона до зовнішньої аудіосистеми з підтримкою багатоканального звуку.

Крім того, в списку експертів видання опинилися можливість зйомки 4К-відео, режим Super Slo-Mo, 3D Touch, підтримка технологій доповненої реальності, анімодзі і можливість поділу екрана.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр
  • Останні записи

    Apple відкладає безрамковий iPhone: реліз очікується не раніше 2027 року

    iPhone без рамок, як і раніше, всього лише фантазія, хоча за останні кілька років рамки…

    26.12.2024

    Названо найкращі та найгірші пристрої Apple у 2024 році

    У 2024 році Apple мала і тріумфи, і невдачі, як це часто буває з великими…

    26.12.2024

    Apple планує завершити співпрацю з Nvidia

    Apple активно розробляє власні прискорювачі штучного інтелекту, прагнучи знизити залежність від сторонніх виробників, особливо від…

    26.12.2024

    Огляд на комплекти пам`яті для ПК і ноутбуків від компанії Goodram

    Як на мене, комплекти пам'ять GOODRAM — це справжня знахідка для тих, хто хоче поєднати…

    26.12.2024

    Новий концепт Google Pixel 10 Pro показує новий підхід до розташування камер

    Останнім часом з'явилися цікаві чутки та оголошення, які можуть суттєво змінити дизайн і функціональність майбутніх…

    26.12.2024

    Нова тенденція: чому смартфони заряджаються повільніше і що з батареями

    Ще кілька років тому виробники смартфонів просто змагалися між собою за те, хто зробить найшвидшу…

    26.12.2024