Categories: Смартфони

Названо найнепотрібніші функції сучасних флагманів

Share
Час читання: < 1 хв.

Деякі функції сучасних смартфонів, які виробники видають за інноваційні, на ділі є досить спірними, вважають експерти «Газети.ру». Ознайомився з доповіддю колег і призводить скорочений список нововведень, ігнорування яких допоможе заощадити при покупці нового апарату.

Процесори

Поряд з неймовірною навіть за мірками десктопних рішень трьох-чотирирічної давності продуктивності, флагманські процесори, складові апаратну основу переважної більшості смартфонів з топового цінового сегмента, пропонують користувачам нативную підтримку штучного інтелекту.

На жаль, на даний момент процесорний ШІ просто нездатний реалізувати весь свій потенціал, як правило, займаючись лише згладжуванням фотографій і активацією режиму енергозбереження. Настільки обмежена функціональність слабо співвідноситься з ціною, яку виробники призначають за смартфони з «розумними» чіпами.

У сучасному світі практично відсутні сценарії використання, які можуть виправдати існування дисплеїв з показником ppi понад 700. Єдине, для чого годиться така висока роздільна здатність, – мобільний шолом віртуальної реальності, ступінь поширення яких, втім, як і раніше залишає бажати кращого.

Dolby Atmos

Незважаючи на технічну просунутість і очевидну привабливість даного формату відтворення звуку, про підтримку якого не без гордості розповідають виробники смартфонів, він не буде працювати без додаткових аксесуарів. Купуючи смартфон з підтримкою Dolby Atmos, пам’ятайте, що для його активації необхідно підключення смартфона до зовнішньої аудіосистеми з підтримкою багатоканального звуку.

Крім того, в списку експертів видання опинилися можливість зйомки 4К-відео, режим Super Slo-Mo, 3D Touch, підтримка технологій доповненої реальності, анімодзі і можливість поділу екрана.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: укр
  • Останні записи

    Nike випустила кросівки, майже повністю надруковані на 3D-принтері

    Nike представила Air Max 1000 - перші кросівки компанії, майже повністю виготовлені за допомогою 3D-друку.…

    18.11.2024

    Як легко зменшити залежність від смартфона: 5 простих кроків

    Смартфон, здається, вже приріс до нас. Без нього навіть у магазин не виходжу, що вже…

    18.11.2024

    S.T.A.L.K.E.R. 2: Які нові артефакти з’являться у грі та що чекає на фанатів старих

    20 листопада виходить довгоочікуваний S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl на Xbox Series X/S і PC.…

    18.11.2024

    США звинуватили BOE у порушенні патентів Samsung

    Незважаючи на те, що рішення було ухвалено на користь Samsung, попередня постанова відомства дозволяє BOE…

    18.11.2024

    Ціна Samsung Galaxy S25 залишиться незмінною

    Смартфони Samsung Galaxy S25 коштуватимуть стільки ж, як і телефони Galaxy S24, про що повідомляє…

    18.11.2024

    З One UI 7 смартфони Samsung стануть ще функціональнішими

    Найкраща картинка без зайвих навантажень на систему. Згідно з новими інсадами, Samsung планує розширити можливість…

    18.11.2024