Чому бюджетні смартфони практичніші флагманів

1
795

Наші смартфони оснащені роз’ємом для зарядки. Деякі з них ще не позбулися роз’єму 3,5 мм. Деякі смартфони минулого навіть використовували роз’єм HDMI. Сьогодні, чим новіший і дорожчий смартфон, тим менше в ньому роз’ємів. Технології вже зараз дозволяють обходитися зовсім без них. Чи подобається нам ця тенденція?

На зміну роз’єму для підключення навушників прийшов Bluetooth. На зміну роз’єму для зарядки прийшла бездротова зарядка Qi . Отвори для SIM-карти і карти пам’яті теж можна прибрати, помістивши в корпус смартфона eSIM і накопичувач великого обсягу. Рано чи пізно ми можемо побачити смартфон, в якому не буде жодного отвору, не рахуючи дрібних отворів для роботи мікрофонів і динаміків. І це буде дорогий флагманський смартфон.

А почалося все з того, що виробники почали робити пристрої, в яких не можна самостійно замінити акумулятор або витягнути його. Сьогодні практично всі флагманські моделі оснащені нерозбірним корпусом. Бюджетні моделі смартфонів все ще поставляються зі знімними акумуляторами і роз’ємами 3,5 мм.

Однозначно – смартфон без роз’ємів буде красивим і елегантним. Але наскільки це практично? Якщо розрядилися Bluetooth-навушники, то музику ви не послухаєте. До яких-небудь колонок або інших приладах без Bluetooth смартфон теж підключити не вдасться.

Якщо смартфон без роз’єму для зарядки розрядиться, доведеться шукати зарядку Qi. Такі зарядки сьогодні є далеко не скрізь. Ви не зможете зарядити телефон в кафе або від автомобіля, якщо там не встановлена ​​Qi-зарядка. А якщо щось трапиться з програмним забезпеченням вашого пристрою або даними на ньому? Пряма дорога в сервіс. Передати даний можливо тільки по Wi-Fi.

Відмова від роз’ємів так само непрактичний, як відмова від знімних батарей. Виходить, що сьогодні бюджетні смартфони і смартфони середнього цінового сегмента використовувати зручніше. Виробники і не думають відмовлятися хоч від чогось в таких моделях.

Сьогодні можна знайти доступний Android-смартфон зі знімним акумулятором. Можете купити кілька акумуляторів і забути про будь-які проблеми. Виймайте SIM-карти і карти пам’яті коли вам це потрібно. Для цього не потрібна спеціальна скріпка. Заряджайте телефон від чого завгодно, підключайте до будь-яких колонок і навушників. Купуючи бюджетний смартфон, ми платимо менше за велику свободу дій.

Сьогодні можна порівняти дорогі флагманські смартфони з красивими і швидкими, але не дуже зручними і практичними спорткарами. Бюджетні смартфони не так швидкі і не так витончені, але вони готові до всього, що нам може стати в нагоді в повсякденному житті. Вони як позашляховик з великим багажником і простим надійним двигуном.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Исходя из моего опыта использования смартфона со сьемным АКБ , замена акумулятора не решает проблему быстрой розрядки , все дело в плохой оптимизации более старых смартфонов и в их плохой энерго еффективности … а также если у вас изначально малый обьем АКБ -новая батарея не решит проблему …

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут