Особливості Android 9, які вам сподобаються

342

Оновлення до Android 9 принесе не тільки новий дизайн і необхідні функції, але й менш помітні, проте не менш корисні фішки. Мова йде про HEIF фотографії та підтримку HDR.

HEIF (High Efficiency Image Format – формат графічних файлів) – це досить новий метод стискання файлів зображень. Завдяки йому знімки займають майже вдвічі менше пам’яті, при цьому зберігаючи якість, котру важко відрізнити від традиційного формату JPEG. Apple ввела підтримку стискання HEIF з iOS 11, і більшість людей не тільки не бачать різниці, але і не знають про нову технологію. Але, що більш важливо, новий формат може вміщувати в одному файлі серії знімків, фокусних і експозиційних фотографій. Крім того, в одному і тому ж HEIF-файлі можуть зберігатися і відео, і фото. Формат HEIF дозволяє зберігати в єдиному файлі будь-які колекції зображень, що спрощує обмін ними.

Android 9 підтримуватиме стискання зображень, але для створення таких фото ваш мудрофон муситиме мати підтримку ISP (Image Signal Processor). Проте кожен телефон, який отримає нову версію «зеленого робота», зможе їх переглядати.

VP9 – це відкритий формат кодування відео, розроблений компанією Google. Якщо ви користуєтеся Chrome або YouTube, ви вже бачили відео в ньому, ​​навіть якщо ви про це не здогадувались! Він пропонує чудове стискання без суттєвої втрати якості.

Android 9

З Android 9 відео в форматі VP9 за замовчуванням зможе показуватися у HDR (High Dynamic Range – технології розширення динамічного діапазону). Поки що мало хто знімає відео з її допомогою, ще менше мудрофонів оснащують HDR-екраном. Але якщо ви бачили HDR-контент на хорошому екрані, ви знаєте, наскільки це круто. Різниця більш помітна, ніж між Full-HD і 4K відео, особливо на великому екрані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я