Що робити, якщо смартфон впав у воду?

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Ніхто з користувачів смартфонів не застрахований від поломки улюбленого гаджета. Але особливо неприємно, коли телефон падає в воду. Це може статися вдома у ванній або на пляжі. Невже ненавмисне «купання» гаджета поставить на ньому хрест? EtCetera з’ясовував, що робити в такій ситуації.

Є КОНТАКТ . Від ненавмисного занурення в воду в телефоні може статися коротке замикання або окислення металевих контактів. Це може негативно позначитися на працездатності «потопельника». Але працівники сервісних центрів говорять, що не варто впадати у відчай передчасно. Якщо ви втопили смартфон, його ще можна повернути до життя, для цього буде потрібно слідувати інструкції.

ЩО ПОТРІБНО? Отже, що потрібно, щоб відновити смартфон після падіння в воду?

Реклама

Для процесу відновлення знадобляться м’який рушник або серветка, контейнер з герметично закривається кришкою (підійде навіть скляна банка), пилосос і вологопоглинаючий матеріал: гранули наповнювача для котячого туалету, рис або силікагель.

Відключати. Щоб провести реабілітацію смартфона після падіння в воду, необхідно для початку відключити пристрій і від’єднати акумулятор. Це допоможе уникнути короткого замикання.

Якщо гаджет обладнаний вбудованою батареєю, доведеться обмежитися відключенням. Крім того, необхідно від’єднати sim-карту і іншу периферію. Якщо цього не зробити, рідина може залишитися в зазорах і виїмки всередині телефону.

Продувають. Після відключення можна приступити до видалення вологи: спочатку за допомогою серветки протираємо нутрощі смартфона. Обов’язково потрібно перевірити, чи не залишилися ворсинки під контактами батареї. Щоб видалити залишилися краплі з важкодоступних щілин і портів, потрібно пилосос, який потрібно включити в режимі зворотної тяги.

Сушимо. Тепер необхідно помістити телефон і всі його знімні деталі в контейнер з вологопоглинаючим матеріалом. Ємність потрібно щільно закрити кришкою, в такому стані гаджет повинен знаходитися не менше доби.

Після того, як волога повністю пішла, залишається встановити батарею і спробувати включити пристрій. Якщо після сушки він заробив в штатному режимі – вам пощастило, реанімація «потопельника» пройшла успішно – він буде жити.

Не мочити. І все ж краще не ризикувати і поберегти техніку від попадання води – купання успішно переживають далеко не всі моделі. Якщо підозрюєте, що гаджет буде часто стикатися з вологою, краще придбайте телефон у водонепроникному корпусі.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерелоetcetera.media

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ