Порівняння габаритів iPhone X і iPhone X Plus – відео

190

Канал Mac Otakara опублікував відеоролик, на якому блогери порівняли кілька штучних моделей iPhone 2018 року в натуральну величину.

За словами власників каналу, один з азіатських постачальників деталей для смартфонів Apple розкрив схеми фінального дизайну флагманів 2018 року. Саме на основі цих даних Mac Otakara розробив пластикові манекени iPhone. 

Судячи з схемами, 5.8-дюймовий iPhone X отримає наступні габарити: 143.65 на 72.03 на 7.69 міліметра. Виходячи з цього можна сказати, що оновлена ​​модель буде на 1.1 міліметра ширше. Блогери вважають, що це ширина з урахуванням бічних клавіш. 

6.4-дюймова модель буде очікувано більше: 157.53 на 77.44 на 7.85 міліметра. У порівнянні з iPhone 8 Plus нова модель буде всього на міліметр вище і на міліметр вже. Це говорить про те, що співвідношення сторін дисплея в нових пристроях буде таким же, як в iPhone X 2017 року. При цьому пристрій буде трохи товщі. Мабуть, це пов’язано з наявністю вдосконаленою камери, системи Face ID і загнутого дисплея в нижній частині корпусу. Apple загинає екран смартфона назад, щоб на передній панелі не було «підборіддя», як в Android-смартфонах. 

Що стосується 6-дюймової бюджетної моделі, то вона теж буде не маленькою: 150.91 на 75.72 на 8.47 міліметра. Це найтовстіша модель пристрою. Чим це викликано, поки невідомо. 

Так чи інакше, габарити пристроїв дозволяють дізнатися багато нового про прийдешні смартфонах Apple. Наприклад, шанувальників iPhone 8 Plus напевно обрадує, що iPhone X Plus не зміниться в розмірах, але отримає набагато більший дисплей. А ось 6-дюймовий телефон стане до непристойності товстим, що, швидше за все, відлякає велика кількість потенційних покупців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я