Деталей про внутрішній екран поки немає, але за описом смартфона експерти роблять висновок, що він складатиметься з двох окремих звичайних дисплеїв. Однак таке рішення може використовуватися тимчасово, а в наступному поколінні їх замінять на єдину гнучку панель.
Якщо ви вважаєте, що підвищена виробниками до $1000 вартість флагманських смартфонів є дуже великою, тоді дочекайтеся випуску гнучкого телефона від Samsung. Його мають презентувати на початку 2019 року, і вже з’явилися відомості про його попередню ціну.
За інформацією видання Korean Times, у Samsung планують дійсно «зібрати вершки», запустивши свій гнучкий телефон по $1850. За ці гроші користувач отримає 3 екрани – два з них утворять один дисплей діагоналлю 7,3 дюйма. Інший, який має діагональ у 4,3 дюйма, у складеному стані буде розміщуватися назовні і призначений для роботи однією рукою.
Деталей про внутрішній екран поки немає, але за описом смартфона експерти роблять висновок, що він складатиметься з двох окремих звичайних дисплеїв. Однак таке рішення може використовуватися тимчасово, а в наступному поколінні їх замінять на єдину гнучку панель. У Samsung є відповідні патенти, в яких розкривається захист екрану під час згинання.
Випуск нового смартфона Samsung призначений на початок 2019 року. Це буде лімітована серія від 500 тисяч до 2 млн гаджетів, яка дозволить корпорації протестувати надійність та стійкість компонентів до зношування.
До речі, у 2016 році на Lenovo Tech World представники компанії продемонструвалигнучкий смартфон-браслет CPlus і планшет Folio, який складається навпіл. Прототип CPlus – це довгий смартфон, який згинається в декількох місцях і перетворюється на широкий браслет. Пристрій Folio згинається навпіл екраном назовні, перетворюючись з планшета на смартфон. Прототипи цілком функціональні: вони справно працюють у будь-якому положенні, і їхні екрани продовжують адекватно реагувати на натискання.
За словами представників китайської компанії, основна проблема обох гаджетів – це недовговічність гнучких дисплеїв. Інженери Lenovo прагнуть довести технологію до рівня, коли пристрої зможуть витримувати 70 тисяч циклів згинання-розгинання. Передбачається, що розробники зможуть добитися цього приблизно до 2020 року.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…