Смартфони

WhatsApp впровадить нову функцію для захисту від спаму

Share
Час читання: < 1 хв.

WhatsApp тестує новий спосіб надати своїм користувачам контроль над одержуваними ними комерційними повідомленнями. Платформа налічує понад 200 мільйонів щомісяця активних компаній, які надсилають повідомлення через WhatsApp Business, що призвело до зростаючої потреби відфільтровувати небажаний контент, не вдаючись до повного блокування бізнес-акаунтів.

Що ще варто знати

Компанія впровадить нові можливості контролю по всьому світу, повідомляє TechCrunch. Система дасть змогу керувати чотирма категоріями повідомлень: маркетинговими, корисними, аутентифікаційними та сервісними. Користувачі зможуть вказувати, чи зацікавлені вони в отриманні певних типів повідомлень, таких як пропозиції та реклама, за допомогою спеціальних кнопок.

Платформа працює над покращенням контролю за діловими повідомленнями, щоб уникнути перенасичення спамом, зберігаючи при цьому цінність сервісу для бізнесу.

Перед WhatsApp стоїть завдання зберегти свою сутність платформи для особистих розмов і водночас розширити можливості для бізнесу. За словами розробників, нові інструменти моніторингу забезпечать більшу прозорість при взаємодії з підприємствами.

Нові інструменти для ідентифікації чатів і груп також спростять управління комерційними повідомленнями. Досі єдиним доступним варіантом було повне блокування підприємств, що було непрактично для тих, хто хотів підтримувати певні види зв’язку, наприклад, поновлення замовлень або коди автентифікації, уникаючи при цьому інших рекламних повідомлень.

Впровадження таких елементів контролю являє собою значне зрушення в стратегії WhatsApp. Платформа прагне встановити нові стандарти спілкування між підприємствами та користувачами, допомагаючи компаніям зрозуміти, коли їхні кампанії не виправдовують очікувань.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: WhatsApp
  • Останні записи

    Нова ера тонких флагманів: Samsung Galaxy S25 Slim вийде в лютому 2025

    Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…

    24.12.2024

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024