Categories: Смартфони

Google додала в усі смартфони Android приголомшливу функцію

Share
Час читання: 2 хв.

Операційна система Android – це свого роду конструктор, тому як змінювати її вихідний код можуть всі бажаючі і без будь-яких обмежень. Виробники телефонів, на кшталт Huawei, Xiaomi і Meizu, активно цим користуються, створюючи на базі ядра ОС від Google свої власні прошивки – EMUI, MIUI і Flyme відповідно. Як стало відомо сьогодні, 3 червня 2018 року, «пошуковий гігант» додав в усі смартфони на Android приголомшливу функцію, яка представляє з себе новий спосіб розблокування.

Досліджуючи код платформи Android Open Source Project розробникам вдалося з’ясувати, що буквально днями співробітники Google додали в операційну систему підтримку приголомшливою функції, завдяки якій у власників всіх телефонів з’явиться можливість використовувати альтернативний варіант підтвердження особи для розблокування телефону, або, наприклад, оплати якогось товару через платіжну систему Google Play. Йдеться про програмний сканер особи.

Зараз у багатьох телефонах вже є система під назвою Face Unlock. Вона одночасно сканує 200 точок на обличчі користувача, після чого, при збігу більшості, розблокує доступ до вмісту телефону. Проблема в тому, що кожному виробнику доводиться самому забезпечувати підтримку такого способу захисту, тому як його централізованої підтримки в Android немає, але вона з’явилася – співробітники Google додали її до початкового коду ОС.

За рахунок такого нововведення виробникам телефонів будь-яких моделей і брендів більше не доведеться самим забезпечити підтримку Face Unlock. Дана технологія «з коробки» буде зустрічатися навіть на всіх бюджетних смартфонах. Головна умова в тому, щоб вони були оновлені до Android P, або ж працювали на ній прямо «з коробки». Подібне нововведення також дозволить творцям кастомних прошивок реалізувати підтримку даної функції, зробити чого поки що їм не вдається через складність роботи функції.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024