Смартфони

Панель завдань з планшетів Android 15 може з’явитися на смартфонах Android

Share
Час читання: 2 хв.

Google працює над новою панеллю завдань для смартфонів Android, схожою на ту, що вже існує для планшетів. Експерт з Android Мішал Рахман повідомляє, що компанія розробляє цю версію панелі завдань для телефонів, що працюють на Android 15. Панель завдань, призначена для великих екранів, дозволяє користувачам швидко перемикатися між додатками.

Панель завдань Android була вперше представлена в 2022 році з Android 12L, яка була розроблена для пристроїв з великими екранами. Вона розташована в нижній частині дисплея та завжди була видимою. Для складаних дисплеїв панель завдань з’являлася лише на короткий час у другому квартальному випуску Android 13, і її можна було побачити лише провівши пальцем від навігаційної панелі до верхньої частини екрана.

З новою збіркою Android 15 Google планує ввести кнопку для постійного відображення панелі завдань внизу екрана, без потреби змінювати масштаб дисплея. У версії Android 15 Beta 4 Рахман виявив функцію, яка дозволяє постійно відображати панель завдань в нижній частині екрана без зміни масштабування.

Якщо ви використовуєте бета-версію Android 15 і хочете спробувати панель завдань вже зараз, вам потрібно змінити налаштування дисплея. Перейдіть до Налаштування > Про телефон, і шість разів торкніться слова «Номер збірки», щоб увімкнути параметри розробника. Потім перейдіть до Налаштування > Система > Параметри розробника. Знайдіть заголовок «Малювання» і змініть параметр «Найменша ширина» з 411 dp на 600. Ви побачите панель завдань у нижній частині екрана.

Зазначимо, що ця зміна може зробити текст на екрані надто дрібним для зручного перегляду. Якщо панель завдань вам не підходить, ви завжди можете повернутися до попереднього налаштування 411 dp і дочекатися офіційного релізу панелі завдань для смартфонів в Android 15.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Android
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024