Categories: Смартфони

Покупці перестали купувати смартфони Samsung

Share
Час читання: 2 хв.

Південнокорейська корпорація Samsung от уже як майже 10 років зберігає за собою титул найбільшого виробника смартфонів, однак продажі її продукції падають щороку. У якихось регіонах світу цей процес йде повільно, а в якихось неймовірно швидко. Як стало відомо, в одній з найбільших країн світу телефони під цим брендом взагалі перестали купувати, тому як вони виявилися нікому не цікаві.

Аналітичне агентство Strategy Analytics пише, що південнокорейська корпорація Samsung втратила всі свої позиції на території Китаю, де проживає майже 1,4 млрд чоловік. Ця країна все ще перебуває на першому місці за чисельністю населення, хоча незабаром Індія і може її обігнати. За даними джерел, за підсумками 2017 року частка Samsung на китайському ринку досягла рекордно низької позначки за останні 10 років – 0,8%.

Виходить, що зустріти телефон Samsung в Китаї зараз можна лише у кожного 120-го китайця. Раніше, рік тому, китайська корпорація володіла 1,7% місцевого ринку, а до цього ще більшою часткою. Все вказує на те, що покупці просто перестали купувати її фірмові смартфони, а основна причина у цього тільки одна – необгрунтовано висока ціна. Жителі Піднебесної розуміють, що переплачувати за бренд нерозумно, тому набагато вигідніше купити який-небудь Xiaomi Mi MIX 2S , ніж за дві його ціни купити Galaxy S9 +, переваги якого знаходяться під великим питанням.

Компанія Samsung була лідером китайського ринку, займаючи понад 20%, в період з 2011 по 2013 роки, а потім вона почала поступово втрачати свої позиції, в результаті чого зараз вона знаходиться лише на 12 позиції серед виробників телефонів. Експерти впевнені, що далі все буде тільки гірше. На їхню думку, корпорація повинна знизити ціни на свою продукцію, тому що в противному випадку незабаром телефони Samsung так і зовсім перестануть купувати, в результаті чого їх частка опуститися до 0%.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024