Більше половини власників не задоволені Google Pixel

Час читання: < 1 хв.
Більше половини власників не задоволені Google Pixel
Більше половини власників не задоволені Google Pixel

Дослідження, проведене аналітичною компанією Stocklytics, показало, що більше половини власників Google Pixel планують змінити смартфон на пристрій іншого бренду.

РЕКЛАМА

Згідно з опитуванням, у якому взяло участь 10 000 осіб, 57% користувачів Pixel висловили високу ймовірність переходу на інший бренд, тоді як тільки 25% відзначили, що навряд чи підуть до іншого виробника.

Для порівняння, користувачі Samsung та Apple виявили велику лояльність до своїх брендів: лише 34% з них виявили бажання змінити пристрій на смартфон іншого виробника.

Ці дані вказують на проблеми з репутацією Google Pixel, пов’язані з численними скаргами користувачів на сирі пристрої на момент релізу.

Google часто потрібно кілька місяців для усунення проблем, що негативно позначається на досвіді користувача.

Додатково, агентство Counterpoint Research повідомило, що частка ринку Google Pixel у США, і так невелика (близько 2%), продовжує знижуватися, що також підтверджує негативні тенденції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.