iOS 18 дозволить користувачам перефарбовувати іконки програм та розміщувати їх у будь-якому місці екрану

Час читання: < 1 хв.
iOS 18 дозволить користувачам перефарбовувати іконки програм та розміщувати їх у будь-якому місці екрану

Як повідомляє Марк Гурман у своєму останньому розсиланні Power On, iOS 18 надасть користувачам більше можливостей для налаштування домашнього екрану iPhone. Крім можливості вільно розміщувати іконки, а не обмежуватися поточною фіксованою вирівняною сіткою, Apple також вперше відкриє можливість кастомізації іконок додатків як сторонню функцію.

РЕКЛАМА

Зокрема, Гурман повідомляє, що iOS 18 дозволить користувачам змінювати колір іконок додатків. Наприклад, всі програми для соціальних мереж матимуть синій колір, а всі програми для фінансів – блакитний.

В даний час налаштування іконок на головному екрані можливе за допомогою хаків, таких як створення ярликів на головному екрані, які запускають певну програму. Але все це досить налаштовувати.

Схоже, що в iOS 18 цей досвід стане функцією, що повністю підтримується. Поки неясно, чи можна буде вільно налаштовувати іконки і міняти їх на нові за бажанням користувача, чи система просто дозволить перефарбовувати їх, тобто зберігати той самий символ, але змінювати колірну палітру, що використовується.

Офіційна презентація iOS 18 відбудеться за кілька тижнів, на щорічній конференції Apple для розробників, яка цього року пройде 10 червня. Apple представить такі великі версії своїх операційних систем, у тому числі iOS 18, в якій, як очікується, велика увага буде приділена функціям штучного інтелекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.