В майбутньому iPhone може називатися по іншому

Час читання: < 1 хв.
В майбутньому iPhone може називатися по іншому

Маркетолог Кен Сігалл, який брав участь у створенні iPhone та інших продуктів Apple, запропонував компанії змінити назву своїх смартфонів. Про це він розповів в інтерв’ю видання Wired.

Реклама

Сігал був креативним директором рекламної агенції, яку засновник Apple Стів Джобс часто залучав для просування продуктів. Саме Сігалл вважається автором приставки i у назвах гаджетів, таких як iPhone та iPad. У розмові з журналістами він заявив, що Apple слід відмовитись від цієї приставки.

За словами фахівця, спочатку i в назвах пристроїв вказувало на їхній зв’язок з інтернетом (internet). Сігалл зазначив, що сьогодні ця приставка втратила актуальність, оскільки всі сучасні гаджети підключені до Інтернету.

Зараз читають  ТОП-5 альтернатив Nothing Phone 2a

“Деякі маркетологи можуть стверджувати, що Apple вчинила б шалено, відмовившись від цієї приставки”, – резюмував Сігалл.

Журналісти Wired помітили, що Apple поступово прибирає приставку i із назв нових пристроїв. За останні роки компанія випустила кілька продуктів без цієї приставки, наприклад Apple Watch, AirPods і Vision Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.