Відомо з якого матеріалу буде корпус Samsung Galaxy S25 Ultra

Час читання: < 1 хв.
Відомо з якого матеріалу буде корпус Samsung Galaxy S25 Ultra

Згідно з останніми чутками, Samsung Galaxy S25 Ultra матиме титановий корпус, аналогічний до Galaxy S24 Ultra.

РЕКЛАМА

У Galaxy S24 Ultra використовується титан другої категорії, відомий своєю здатністю до зварювання та високою стійкістю до корозії. Ці властивості роблять його ідеальним для створення міцних пристроїв.

Чутки про те, що Samsung використовуватиме той самий матеріал для Galaxy S25 Ultra, підтвердилися з нового джерела.

Також є інформація, що компанія може застосувати титан третьої категорії, який має ще більшу міцність і стійкість до корозії, хоча й складніше в обробці.

Для порівняння, в iPhone 15 Pro використовується титан п’ятої категорії з домішками алюмінію та ванадію, тоді як титан другої категорії в Galaxy S24 Ultra вважається чистішим. При цьому апарат вже зарекомендував себе як один із найміцніших пристроїв на ринку.

Відзначимо також, що Samsung славиться своєю здатністю створювати телефони, що «невбиваються», і майбутній Galaxy S25 Ultra, ймовірно, не стане винятком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.