Нові витоки розкрили деталі про камеру Sony Xperia 1 VI

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Sony підтвердила дату запуску Xperia 1 VI – 15 травня, до якого залишилися лічені дні. Хоча анонс ще не є офіційним, багато ключових специфікацій, включаючи деяку інформацію про камеру, вже стали відомі завдяки витоку промо-зображень.

Xperia 1 VI оснастять сенсорами LYTIA у всіх трьох камерах

Тепер останній витік від HT Felix розкриває всі датчики камери Xperia 1 VI. Дивно, але Xperia 1 VI і Xperia 10 VI, як кажуть, оснащені однаковими датчиками камер, але для різних цілей. Для Xperia 1 VI сенсори та їх призначення такі:

  • Надширококутний (16 мм): 50 Мп Sony LYT600 (1/2″ оптичний формат)
  • Основний (24 мм): 48 Мп Sony LYT800 (1/1.4″)
  • Телефото (85-170 мм): 50MP LYT500 (1/2.9″)

Для тих, хто не знає, надширококутний і телеоб’єктив з роздільною здатністю 50 Мп – це значне покращення порівняно з попередньою моделлю з роздільною здатністю 12 Мп.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Для порівняння, Xperia 10 VI, як повідомляється, буде оснащений сенсорами LYT600 і LYT500 в основній і надширококутній камерах відповідно. Крім того, покриття Zeiss T*, швидше за все, залишиться ексклюзивним для Xperia 1 VI. Попередні витоки рекламних зображень показують, що 1 VI буде оснащений датчиком зображення “Exmor T для мобільних пристроїв”, який може бути заснований на сенсорі Sony LYT800.

Очікується, що Xperia 1 VI буде оснащений OLED-дисплеєм зі співвідношенням сторін 19,5:9, що є значним зрушенням у порівнянні з вузьким дисплеєм Xperia 1 V зі співвідношенням сторін 21:9. Також повідомляється, що дисплей буде в 1,5 рази яскравішим, ніж у попередника. Витік рекламних зображень також натякає на покращену систему відведення тепла, яка має допомогти під час використання камери на вулиці.

Тим не менш, на даний момент це все ще витік інформації, і ми пропонуємо сприймати її з дрібкою солі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.