Топ-5 помилок, які повільно вбивають смартфон

Топ-5 помилок, які повільно вбивають смартфон
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Кожен власник мобільного телефону хоче, щоб пристрій прослужив якнайдовше. Насправді смартфон може вийти з ладу зарано.

«Я ж все робив правильно і не допускав жодних помилок!» – напевно, подумає користувач у цьому випадку.

Проте людина, змушена занадто рано змінювати мобільник, напевно виконувала дії, про небезпеку яких навіть не здогадувався. Є кілька поширених помилок, які повільно вбивають мобільний телефон.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Настільки повільно, що власник гаджета навіть не помічає проблем, що з’являються. А потім відбувається різка поломка.

Нічна зарядка

Звичайно, смартфон зручно заряджати тоді, коли він не потрібний людині. І все ж таки відмовтеся від звички ставити мобільник на зарядку перед сном. Часті перезаряджання (коли процес заряджання не зупиняється при 100-відсотковому рівні) погано впливають на стан батареї.

Встановлення великої кількості програм

Багато користувачів мають дивна звичка: вони встановлюють на свій смартфон величезну кількість додатків, більшістю з яких навіть не користуються. У подібних умовах мобільник зазнає підвищеного навантаження та починає повільно працювати.

Увімкнення відразу кількох програм

До аналогічних наслідків призводить і звичка запускати одразу кілька програм. Намагайтеся використовувати в один час лише 1-2 програми.

Встановлення «прискорювачів»

У деяких власників телефонів з’являється бажання завантажити досить сумнівні програми – прискорювачі та очищувачі. Подібні програми часто виявляються неефективними. І нерідко вони лише шкодять смартфону.

Небажання оновлювати ОС

Операційну систему та важливі програми треба періодично оновлювати, інакше в роботі пристрою з’являться серйозні проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.