WhatsApp отримає дві корисні функції

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Експерти порталу WaBetaInfo виявили у бета-версії WhatsApp два нововведення, які будуть корисні багатьом користувачам месенджера. Одне з них націлене на конфіденційність, інше – на зручність спілкування.

Перша опція – вбудований номеронабирач у розділі «Дзвінки». Користувач зможе вручну набрати номер телефону контакту, якому він планує зателефонувати аудіо- або відеозв’язку без необхідності додавати зайвий контакт в записну книгу тільки заради одного або пари дзвінків.

Друга опція називається “Приховані групи”. Це налаштування, яке дозволяє вступати до груп спільноти лише тим, кого особисто запросив адміністратор. Тільки адміни зможуть знайти та видалити групу із спільноти.

Поки що обидві функції знаходяться на стадії тестування для мобільної Android-версії. Коли нововведення стануть загальнодоступними, поки неясно. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.