Смартфони

Причини, які змусять вас назавжди вимкнути вібрацію на Android

Share
Час читання: 2 хв.

Віброрежим є у кожному сучасному смартфоні. При цьому багато хто його свідомо відключає, чому є кілька вагомих причин.

Гудіння

Найчастіше вібрація на Андроїд-смартфонах відключається через її неприємне дзижчання. При цьому останнє вказує на те, що вібромотор пристрою не може похвалитися гарною якістю, оскільки дорогі аналоги лінійного типу, що працюють по осі Z або X, характеризуються приємною віддачею, яка не напружує користувача.

Незалежно від компонування гаджета, потрібно пам’ятати, що будь-яка вібрація смартфону призводить до прискореної розрядки штатного акумулятора. Тому фахівці рекомендують відключити тактильну віддачу смартфона, що не знижує його продуктивність, але дає змогу продовжити час автономної роботи.

Розхитування деталей

Вібрація, встановлена ​​на максимальну потужність, згодом викликає розхитування конструктивних елементів смартфона. Вона негативно впливає на різні апаратні компоненти, розташовані всередині корпусу, що може викликати серйозні поломки.

Найчастіше від такого впливу страждають AMOLED-дисплеї, які не мають окремої підкладки з підсвічуванням. У результаті виникають звані биті пікселі та інші дефекти.

Міф

Попри чутки, вібрація смартфона абсолютно безпечна для людини. Ця опція гаджета не надає ніякого шкідливого впливу на організм. Справа в тому, що так звана «вібраційна хвороба» – це надзвичайно рідкісне захворювання, яке до того ж з’являється у персон, які зазнавали впливу сильної вібрації, до якої не можна віднести віброефекти мобільного пристрою.

Підсумовуючи, можна констатувати, що основною причиною відключення вібрації телефону є все ж таки зниження його автономності. При цьому для багатьох віброрежим смартфона є важливим функціоналом, тоді як інші його ніколи не використовують. Але це справа смаку, зручності, звички та особистих уподобань. Пряма ж шкода для гаджета від активної функції вібрації фахівці фіксують рідко, але не виключають таку небезпеку повністю. Крім того, періодично через вібрацію мобільні пристрої падають, якщо під час дзвінка знаходяться на краю столу.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Android
  • Останні записи

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024