Причини, які змусять вас назавжди вимкнути вібрацію на Android

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Віброрежим є у кожному сучасному смартфоні. При цьому багато хто його свідомо відключає, чому є кілька вагомих причин.

Реклама

Гудіння

Найчастіше вібрація на Андроїд-смартфонах відключається через її неприємне дзижчання. При цьому останнє вказує на те, що вібромотор пристрою не може похвалитися гарною якістю, оскільки дорогі аналоги лінійного типу, що працюють по осі Z або X, характеризуються приємною віддачею, яка не напружує користувача.

Незалежно від компонування гаджета, потрібно пам’ятати, що будь-яка вібрація смартфону призводить до прискореної розрядки штатного акумулятора. Тому фахівці рекомендують відключити тактильну віддачу смартфона, що не знижує його продуктивність, але дає змогу продовжити час автономної роботи.

Розхитування деталей

Вібрація, встановлена ​​на максимальну потужність, згодом викликає розхитування конструктивних елементів смартфона. Вона негативно впливає на різні апаратні компоненти, розташовані всередині корпусу, що може викликати серйозні поломки.

Найчастіше від такого впливу страждають AMOLED-дисплеї, які не мають окремої підкладки з підсвічуванням. У результаті виникають звані биті пікселі та інші дефекти.

Міф

Попри чутки, вібрація смартфона абсолютно безпечна для людини. Ця опція гаджета не надає ніякого шкідливого впливу на організм. Справа в тому, що так звана «вібраційна хвороба» – це надзвичайно рідкісне захворювання, яке до того ж з’являється у персон, які зазнавали впливу сильної вібрації, до якої не можна віднести віброефекти мобільного пристрою.

Підсумовуючи, можна констатувати, що основною причиною відключення вібрації телефону є все ж таки зниження його автономності. При цьому для багатьох віброрежим смартфона є важливим функціоналом, тоді як інші його ніколи не використовують. Але це справа смаку, зручності, звички та особистих уподобань. Пряма ж шкода для гаджета від активної функції вібрації фахівці фіксують рідко, але не виключають таку небезпеку повністю. Крім того, періодично через вібрацію мобільні пристрої падають, якщо під час дзвінка знаходяться на краю столу.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ