Відомі всі кольори, які будуть доступні для Google Pixel 8a

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Що ще можна сказати про Google Pixel 8a зараз? Ми бачили дизайн телефону на численних рендерах та практичних фотографіях, його технічні характеристики практично підтверджені, і ми маємо уявлення про те, коли він буде анонсований. Тепер стала відома одна з останніх деталей телефону: кольори, в яких він буде доступний.

12 квітня Android Headlines опублікував кілька рендерів Pixel 8a, які виглядають офіційно. Рендери підтверджують дизайн телефону, який ми бачили вже кілька місяців, включаючи закруглені кути та подвійні задні камери. Вперше на нових рендерах показані офіційні кольори, в яких поставлятиметься Pixel 8a. Очевидно, їх буде чотири: Obsidian, Porcelain, Bay і Mint.

Obsidian і Porcelain – це стандартні чорний та білий кольори, відповідно. Obsidian – дуже глибокий, темний чорний, а Porcelain – м’який, тепліший білий. Фарфоровий колір тут виглядає трохи різкіше, ніж фарфоровий відтінок, що пропонується для Google Pixel 8 Pro, але різниця невелика.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Далі, у нас є два більш цікаві кольори: Bay і Mint. Перший виглядає дуже схожим на колір Bay, який також доступний для Pixel 8 Pro, хоча відтінок Bay у Pixel 8a виглядає трохи більш насиченим. Важко сказати, чи це так насправді, чи просто так виглядає на рендерах, але, схоже, цього разу Google може вибрати ще глибший синій колір.

Те саме можна сказати і про м’ятний колір Pixel 8a. Google запустила м’ятний колір для Pixel 8 та Pixel 8 Pro на початку цього року, і, схоже, він повертається для Pixel 8a. Однак цей новий м’ятний колір виглядає набагато більш насиченим ніж нинішні м’ятні Pixel. Майже до нудоти. Я за яскраві та насичені кольори, але щось у цьому м’ятному мені не подобається.

Очікується, що Google анонсує Pixel 8a 14 травня на Google I/O 2024, тому нам залишилося чекати зовсім недовго, щоб побачити, як всі ці кольори виглядають наживо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.