Найкращі функції iPhone для поліпшення роботи з iOS

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Так, у дебатах про порівняння iPhone і Android, як і раніше, є багато вагомих аргументів з обох сторін. Але річ у тім, що в обох є свої сильні сторони, яких ви зазвичай не знайдете в іншого. Наприклад, існує велика кількість функцій iPhone, які просто покращують роботу смартфона в цілому.

Звичайно, це не означає, що ви не знайдете їм альтернативу на Android. Швидше за все, знайдете. Але Apple щойно покращила ці функції iPhone. Хочете знати, що це за функції? Вам варто продовжити читання, оскільки ми розглянемо кожну з них.

ЗАМІНА ТЕКСТУ – ОДНА З ПРИХОВАНИХ ФУНКЦІЙ IPHONE, ПРО ЯКУ БАГАТО ХТО НЕ ЗНАЄ

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ви коли-небудь відчували, що адреса вашої електронної пошти приклеєна до ваших пальців? Постійно набираєте її на цій крихітній клавіатурі? Заміна тексту на iPhone – ваш герой. Налаштуйте простий ярлик, наприклад “@@” або “@@@”, і побачите, як чарівним чином з’явиться повний вміст вашого електронного листа.

Це не тільки для воїнів електронної пошти. Заміна тексту дає змогу впоратися з будь-яким повторюваним завданням набору тексту. Є нік, який ви використовуєте постійно? Складна адреса? Створіть ярлик і домінуйте на клавіатурі!

APPLE MAPS НАСПРАВДІ КРАЩІ, НІЖ ВИ ДУМАЄТЕ

Загубилися у війнах навігаційних додатків із вендингами? Позбавтеся від стресу! Apple Maps пропонує елегантний інтерфейс, який легко інтегрується з вашим iPhone, роблячи кожну подорож легкою. Але справа не тільки в зовнішньому вигляді. Apple Maps може похвалитися функціями, які виходять за рамки простого переміщення від пункту А до пункту Б.

Уявіть, що ви можете легко переглядати огляди Yelp у застосунку або надсилати бізнес-повідомлення у форматі iMessage одним дотиком. Apple Maps відстежує навіть ваші дзвінки, інтегруючи назви компаній для спрощення ведення записів. Ці продумані штрихи перетворюють Apple Maps з простої навігації на універсального супутника в подорожі. Готові впевнено досліджувати вулиці? Слідкуйте за новинами в нашому наступному розділі, де ми розповімо про інші приховані перлини iPhone!

ВАМ ТАКОЖ СЛІД СПРОБУВАТИ ДОДАТОК “ЯРЛИКИ”

Додаток “Ярлики” для iPhone змінює правила гри. Уявіть собі, що це функція iPhone, призначена для автоматизації повторюваних завдань або створення персоналізованих ярликів. І все це на вашому iPhone! Потрібні нагадування на основі місця розташування або рішення в один дотик для складного ланцюжка дій? Додаток “Ярлики” робить це можливим.

Можливості цього додатка виходять за рамки базових моделей. Інноваційна кнопка дії на iPhone 15 Pro дає змогу запускати поєднання клавіш одним натисканням, ще більше спрощуючи робочий процес. Але не бійтеся, непрофесійні користувачі! Додаток “Ярлики” залишається обов’язковою функцією для будь-якого iPhone, відкриваючи світ чарівництва автоматизації.

ЕКОСИСТЕМА APPLE ТАКОЖ Є ОДНІЄЮ З ФУНКЦІЙ IPHONE, ПРО ЯКУ ВАМ СЛІД ЗНАТИ

Давайте подивимося правді в очі, користувачі iPhone – це віддана компанія. Серйозна причина для цього? Екосистема Apple. Уявіть світ, у якому ваш iPhone, iPad, Mac і Apple Watch працюють без проблем. Обмін файлами, відповіді на дзвінки на iPad та уніфікований інтерфейс – ось чари екосистеми Apple.

Стів Джобс, як відомо, сказав: “це просто працює”, і це звучить правдиво при підключенні пристроїв Apple. Жодного громіздкого налаштування, жодних неприємних проблем із сумісністю – просто легка гармонія. iPhone стає серцем цієї екосистеми, і відмова від нього може видатися … немислимою. Але історія iPhone – це ще не все!

НЕ ПРИЙМАЙТЕ МУЛЬТИТАЧ ЯК НАЛЕЖНЕ

Пам’ятаєте розчарування від екранів з одним дотиком? Постійне натискання та очікування? Революційний мультитач-дисплей iPhone змінив усе. Уявіть, що ви використовуєте кілька пальців для збільшення фотографій, легкого перетягування або управління папками на головному екрані. Мультитач настільки інтуїтивно зрозумілий, що стає другою натурою.

Але на цьому чари не закінчуються. Щойно ви відчуєте плавний потік мультитач, повернення до пристрою з одним дотиком здається … незграбним. Це свідчення інновацій iPhone, які назавжди змінюють те, як ми взаємодіємо з нашими телефонами.

“НАЗАД” – ЦЕ ЩЕ ОДНА ПРИХОВАНА ФУНКЦІЯ IPHONE, ПРО ЯКУ БАГАТО ХТО НЕ ЗНАЄ

Задня панель вашого iPhone може стати вашим центром управління! За допомогою зворотного натискання простим подвійним або потрійним дотиком задньої панелі телефону можна виконати різні дії. Уявіть, що ви миттєво вмикаєте ліхтарик подвійним дотиком або запускаєте камеру потрійним дотиком – ідеально для тих незручних моментів, коли доводиться працювати однією рукою.

Але почекайте, це ще не все! “Назад” пропонує низку варіантів економії часу та доступності. Ви навіть можете комбінувати його з ярликами для ще більшого налаштування.

ОДНА З ФУНКЦІЙ IPHONE ДАЄ ЗМОГУ ПІДТРИМУВАТИ ЧИСТОТУ ДОДАТКА “ПОВІДОМЛЕННЯ”

Коди підтвердження – ці важливі, але надокучливі ланцюжки цифр, що заповнюють ваші повідомлення та пошту. Видаляти їх вручну – рутинна робота, але більше не турбуйтеся! В iOS 17 з’явився прихований герой: автоматичне видалення коду підтвердження.

Уявіть спрощену поштову скриньку, вільну від безлічі використовуваних кодів. Ця розумна функція автоматично видаляє коди після того, як ви використовували їх для входу в систему. Більше не потрібно переглядати повідомлення або електронну пошту – тільки проста перевірка і вільна від безладу поштова скринька.

ІНТЕРАКТИВНІ ВІДЖЕТИ

Віджети iPhone завжди були інформативними, але тепер у них з’явилася надздібність – інтерактивність! Уявіть, що ви керуєте своїми улюбленими додатками прямо з головного екрана.

З iOS 17 такі віджети, як Apple Music, перетворюються з простих дисплеїв на міні-центри управління. Призупиняйте, відтворюйте або переглядайте нещодавно відтворені треки – і все це, не відкриваючи додаток. Ця функціональність виходить за рамки пропозицій Apple – очікуйте, що сторонні розробники незабаром підключаться до роботи, перетворивши ваш домашній екран на центр інтерактивної взаємодії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.