Samsung назвала дату виходу One UI 6.1 для 10 топових смартфонів Galaxy

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Компанія Samsung випустить оновлення OneUI для своїх старих флагманів протягом півтора місяця. Про це пише Phone Arena.

Згідно з джерелом, мова йде про смартфони Samsung Galaxy лінійки S22 і S21, декілька девайсів, що згинаються — Galaxy Z Fold/Flip 3/4, а також три планшети лінійки Galaxy Tab S8. Це пристрої 2021-2022 модельних років, які невдовзі мають оновитися до найновішої One UI 6.1.

Samsung обіцяє, що всі перелічені вище моделі отримають прошивку у травні. Оскільки зазвичай компанія поширює апдейти поетапно, за країнами та моделями пристроїв, то єдиного дня та часу виходу One UI 6.1 можна не чекати. Модератор форуму Samsung лише уточнив, що для Galaxy S22, Z Fold/Flip 4 та Tab S8 прошивка вийде на початку місяця, а для Galaxy S21 та Z Fold/Flip 3 – після середини. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.