Офіційно: One UI 6.1 c функціями Galaxy AI вийде для смартфонів Samsung Galaxy S21 і Galaxy S22 у травні

Час читання: < 1 хв.

Samsung сьогодні офіційно повідомила про те, що One UI 6.1 з фірмовими функціями ШІ для смартфонів лінійок Galaxy S21 і Galaxy S22 вийде в травні поточного року.

Реклама

На початку травня прошивка вийде для моделей лінійки Galaxy S22, а також Galaxy Z Fold 4 і Galaxy Z Flip 4, а також планшетів лінійки Galaxy Tab S8. До кінця травня очікуване ПЗ вийде для лінійки Galaxy S21, Galaxy Z Fold3 і Galaxy Z Flip3.

Те, що One UI 6.1 для екс-флагманів Samsung вийде досить скоро – це добре, але є нюанс: у прошивці для старих моделей не буде реалізовано всі функції. Зокрема, Galaxy S21 отримають тільки дві функції: Circle to Search і Magic Rewrite. Пристрої, випущені у 2022 році, отримають ті самі функції штучного інтелекту, що й Galaxy S23 FE (тобто всі, за винятком Instant Slo-mo, яка дає змогу сповільнювати будь-яке відео).

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.