У Samsung Galaxy S24 Ultra з’явився новий глюк автофокусу

Час читання: < 1 хв.

Ресурс Sammobile звернув увагу на проблему з камерою Samsung Galaxy S24 Ultra, задокументовану одним із користувачів Twitter (Х). На відео нижче добре видно суть: смартфон спочатку намагається сфокусуватися на предметі зйомки, а потім щось іде не так, і автофокус ніби клинить.

Реклама

Судячи з відео, автофокус починає заїкатися при зміні фокусної відстані (або при перемиканні між об’єктивами, наприклад, з основного модуля на ширококутний).

Зараз читають  OnePlus Ace 3 Pro отримає акумулятор на 6100 мАг та 100-Вт швидку зарядку

Як зазначає Sammobile, схожі проблеми спостерігалися і з іншими раніше випущеними смартфонами Samsung, але пізніше їх усунули оновленням прошивки. Враховуючи, що про подібну проблему Galaxy S24 Ultra раніше нічого не повідомлялося, але апарат вже отримав два великі оновлення, можливо, якесь виправлення спрацювало не так, як треба, і «зламало» автофокус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.