У DxOMark оцінили камеру ASUS Zenfone 5 на флагманському рівні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Смартфон ASUS Zenfone 5, який дебютував в квітні, відноситься до середнього класу, але його камера була оцінена на рівні флагманів. Компанія DxO Labs, що володіє відомим сервісом DxOMark, які займаються професійним порівнянням камер, привласнила смартфону рейтинг 90.

Фотоможливості оцінені на рівні 93 балів, а відео – 86. Фахівці прийшли до висновку, що в умовах денного освітлення камера смартфона дає відмінний результат, з достатньою кількістю деталей і хорошим динамічним діапазоном. В цілому якість знімків при денному освітленні можна порівняти з результатами набагато більш дорожчих моделей.

При недосконалому світлі, рівень шуму швидко росте і рівень деталізації помітно падає. Втім, автофокус, колір і експозиція частіше виходять коректними, ніж ні.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Що стосується відео, то тут ASUS Zenfone 5 не настільки хороший, як з фото. Деталізація у роликів виходить не на рівні. Але фахівці відзначають хорошу для такого цінового рівня стабілізацію, баланс білого (навіть в приміщеннях) і експозицію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОDxOMark

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.