Ультратонкі рамки iPhone 16 Pro дуже складні у виробництві

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Інсайдери повідомили, що в Apple можуть виникнути серйозні труднощі з майбутніми iPhone 16 Pro і 16 Pro Max. Справа в ультратонких нижніх рамках дисплея, чого потрібно досягти завдяки застосуванню технології Border Reduction Structure (BRS), яка і зробить нижню рамку надтонкою.

Реклама

Інсайдери, які посилаються на обізнані галузеві джерела, кажуть, що завдяки BRS реалізувати найтоншу рамку можна буде завдяки більш щільному розміщенню компонентів на платі під лицьовою панеллю і загину частини проводки, що технічно ускладнює виробництво. І досі жоден постачальник – ні Samsung Display, ні LG Display – не домоглися результатів, які вимагає Apple. А це, своєю чергою, знижує темпи виробництва нових OLED-панелей.

При цьому проблему перегріву BRS, яка природна за такого компонування компонентів і дротів, вирішити вдалося завдяки новим технологіям розсіювання і контролю тепла. Але до вирішення нагальної проблеми пакування компонентів ще потрібно дійти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: