В мережі показали наочний показник потужності Snapdragon 8 Gen 3

Час читання: 2 хв.

У Мережі з’явилася фотографія кристалів SoC Snapdragon 8 Gen 3, 8s Gen 3 і Snapdragon 7 Gen 1. Це порівняльне фото, яке дає змогу наочно побачити різницю між цими платформами.

Реклама

Почати варто з банального – розмірів. Snapdragon 7 Gen 1 має площу 77,8 мм2, у Snapdragon 8s Gen 3 вона очікувано більша – 89,54 мм2. При цьому різниця невелика і становить лише 15%, що дуже небагато, враховуючи величезну різницю в продуктивності. Нагадаємо, в AnTuTu Snapdragon 8s Gen 3 набирає в середньому в 2,2 раза більше балів, ніж Snapdragon 7 Gen 1.

Snapdragon 8 Gen 3 на цьому тлі виглядає несподівано великим. Її площа становить уже 137,32 мм2, тобто на 53% більше, ніж у попередниці! При цьому продуктивність нової SoC вища всього на 37%. Це немало, але істотно менше приросту площі кристала.

Зараз читають  Функції iOS 18 стануть доступні для старих моделей iPhone

Як добре видно на іншому фото, мабуть, істотна частина приросту площі припадає на GPU. У Snapdragon 8 Gen 3 графічне ядро набагато більше. Крім того, воно містить рівно вдвічі більше обчислювальних блоків. Власне, в AnTuTu основна частина різниці між платформами теж припадає на GPU, і там якраз приріст досягає приблизно 50%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.