Android буде самостійно вмикати Bluetooth на вашому смартфоні

Час читання: < 1 хв.

Очі співробітників Android Authority виявили в коді Android 15 рядки, які натякають на функцію для Bluetooth, що автоматично вмикатиме Bluetooth “завтра”, якщо ви раніше вимкнули його. Навіщо потрібна постійно ввімкнена функція Bluetooth? Відповідь криється в самій ОС, яка дедалі більше залежать від нього, як-от Quick Share для передавання файлів і прийдешня мережа Find My Device.

Реклама

Підтвердженням тому слугують додаткові рядки в застосунку “Налаштування”, в яких йдеться про те, що під’єднання Bluetooth дає змогу використовувати такі функції, як Quick Share, Find My Device і служби визначення місця розташування пристрою.

Зараз читають  Android 15 впроваджує нові методи захисту від крадіжки даних

Інтригує те, що код для цієї функції може не бути ексклюзивним для Android 15, що потенційно може вплинути на користувачів не тільки з числа ранніх користувачів. Однак, судячи з повідомлень, вона може не працювати універсально на всіх пристроях Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.